Grafika na míru

Za 6 let aktivní tvorby mi rukama mi prošly desítky firem. Pojďme vytvořit novou firemní image, se kterou budete zářit a odlišíte se od konkurence.

Kdo je Antonín Páral?

Nezávislý grafický designér se smyslem pro detail.

Grafické zkušenosti jsem získal při studiu na OSŠP (reprodukční grafik pro média) a během praxe v několika grafických agenturách, kde jsem se naučil

pracovat pod tlakem, správně komunikovat s klienty a dodržovat domluvené termíny.

V rámci seberealizace se pravidelně účastním tuzemských a zahraničních grafických soutěží - Topdesigner a 99designs, kde jsem obdržel ocenění ve více než 30 projektech.

 

Aktuálně pracuji jako freelancer na externí spolupráce. 

Shoptet

6+ 

LET

ZKUŠENOSTÍ

GRAFICKÝCH OCENĚNÍ

30+ 

40+

SPOKOJENÝCH KLIENTŮ

120+

HOTOVÝCH PROJEKTŮ

 
1/2
1/1
1/2
Confetti

Co o mé tvorbě říkají spokojení klienti?

Na spolupráci s Antonínem si vážím rychlosti, kvality i ochoty. Líbí se mi přehled nad prací, protože Antonín dává dopředu vědět, kolik času mu jaká činnost zabere a kdy s tím můžeme počítat. Jsem rád za naši spolupráci a věřím, že bude pokračovat úspěšně i dál :)

Radek Štarman

www.webo-agency.cz

Tonda je skvělý člověk. Kdykoli potřebuji upravit nějakou grafiku, ještě ten den odpoví a během několika hodin mám skvělý výsledek zpět. Při tvorbě nového návrhu je velmi kreativní a dokáže vystihnout to, co mám v hlavě.

Mgr. Jakub Žákavec

www.delpsys.cz

Spolupráce byla velmi profesionální. Líbí se mi grafické myšlení, které odpovídá současným grafickým trendům. Styl je velmi jednoduchý, ale zároveň osobní. To se mi moc líbí. Určitě Antonína doporučuji dále.

Zuzana Vajdíková

Zniche

 
 

PRŮBĚH SPOLUPRÁCE

Rád se s vámi domluvím na realizaci jednorázové služby (logotypy, vizitky, bannery,...), a nebo na zhotovení kompletního balíčku služeb (celá firemní identita), který je cenově výhodnější.

1. Logo včetně logomanuálu

Obdržíte logo, které se přizpůsobí kultuře vaší firmy a bude ji náležitě reprezentovat. Dbám především na aplikovatelnost logotypu, originalitu a moderní design. K logotypu zasílám logo manuál, který je nutný pro další manipulaci s logem, např. pro tiskárny nebo pro další grafiky, kteří se dostanou s logem do styku.

TERAFEST

2. Vizitky a propagační tiskoviny

Wesio

K propagaci loga se při osobním setkání zpravidla hodí i prezentace vás, vaší firmy, aby si vás vaši zákazníci zapamatovali. Navrhnu moderní a svěží design, který přiláká nové klienty a zákazníky. K vizitkám je možné vytvořit design letáků, hlavičkového papíru, bannerů a dalších propagačních materiálů.

3. Vizualizace produktu

Pro lepší představu o výsledném vzhledu vám zhotovím ukázky reálného zobrazení logotypů, vizitek a dalších propagačních materiálů. Všechny vytvoření vizualizace budete mít k dispozici i v logo manuálu.

TD CONSULTING
CS PARTNERS

Rychlé dodání

Firemní identitu budete mít hotovou během 2-3 týdnů.

Podklady

Všechny grafické podklady budete mít pohromadě v logo manuálu.

Posun 

Garance vysoké kvality a rychlé online komunikace.

Nejčastější otázky a odpovědi

Kolik stojí vytvořená grafika?


Při finanční kalkulaci počítám se všemi aspekty - rozsah práce, grafická náročnost a váš kapitál. Přesnou cenu za realizaci grafiky vám stanovím po seznámení bližších informací. Moje hodinová sazba činí 400 Kč/h a orientační cena za vytvoření např.: logotypu je v rozmezí 3 000 - 10 000 Kč. Neváhejte mě ohledně ceny kontaktovat na konci stránky pomocí nezávazného kontaktního formuláře, a nebo rovnou využijte zakázkový formulář - https://www.antoninparal.com/formular .
Musím vyplňovat zakázkový formulář?


Ano, po závazné objednávce vám zašlu k vyplnění zakázkový fomulář. Úvodní průzkum je pro mě důležitý z hlediska analýzy Vašich grafických preferencí. Bez kvalitního zadání zároveň není možné vytvořit výsledek na míru. Zakázkový formulář zabere maximálně 10 minut vašeho času a může zásadně ovlivnit výsledek finálního designu.
Je možnost zrušit zakázku?


Zakázku je možné zrušit kdykoliv před zahájením procesu designu (tzn. 1 až 3 dny po odeslání zakázkového formuláře). Pokud by se zakázka rušila v průběhu spolupráce propadá vaše předem domluvená záloha (zpravidla 25% - 40% z celkové ceny - dle projektu). Bližší informace týkající se finální ceny a zrušení můžeme společně vyřešit v rámci vytvořené smlouvy o díle.

Kontaktní údaje

A.M. Jelínka 1062/1, Kolín 

antonin.paral@email.cz

K dispozici jsem také

na sociálních sítích

  • Behance
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Instagram

Kontaktní formulář

CHCI:
Grafika jako prodejní prvek

Proč je grafický design nezbytným prvkem prodejní strategie ?

Pokud už máte kvalitní výrobky, dobrý servis a obchodní strategii, nezapomeňte na grafiku. Dobrý grafický design je totiž nedílnou součástí prodejní strategie.  Ptáte se, proč je kvalitní design tak důležitý?

VÝHODY SPOLUPRÁCE

grafika-01.jpg

Kolik stojí kvalitní grafika ?

Nechcete investovat vysoké sumy peněz, a přesto víte, že bez dobré grafiky a dobře připravených materiálů nemůžete soutěžit s konkurencí? Jak tedy vybrat dobrého grafika a na jaké ceny se připravit?

KONTAKT

© 2020 Antonín Páral | IČ: 07908512 | Neplátce DPH | A. M. Jelínka 1062/1, 280 02, Kolín - Kolín II | Zapsán v ŽR a vedený u ŽÚ v Kolíně od 19.02.2019 | Všeobecné obchodní podmínky (VOP)

Terafest - produktová řada Woodplastic