Grafika jako prvek prodeje

DESIGN = NEZBYTNÝ PRVEK PRODEJE?

Cena grafiky

KOLIK STOJÍ

KVALITNÍ GRAFIKA

Sila grafiky v marketingu

SÍLA GRAFIKY

V MARKETINGU

Pokud už máte kvalitní výrobky, dobrý servis a obchodní strategii, nezapomeňte na grafiku. Dobrý grafický design je totiž nedílnou součástí prodejní strategie.  Ptáte se, proč je kvalitní design tak důležitý?

Nechcete investovat vysoké sumy peněz, a přesto víte, že bez dobré grafiky a dobře připravených materiálů nemůžete soutěžit s konkurencí? Jak tedy vybrat dobrého grafika a na jaké ceny se připravit?

Kvalita designu může dramaticky zlepšit účinnost vašeho webu, reklam nebo jiných propagačních materiálů. Přesto je význam profesionální grafiky často přehlížen. Jaký dopad má kvalitní grafika v marketingu?

Abstract Pattern 24

KOLIK

STOJÍ LOGO?

Paral_clanek1.png

ROZHOVOR:

CZECH MAG

0_foto_nahled.jfif

ROZHOVOR:

INFODNES

Cena u jednotlivých designerů se bude lišit, což je pochopitelné. Svou roli hrají zkušenosti, jméno na trhu, rozsah prací při tvorbě samotného loga, zda se tvoří i manuál a jestli značku navrhuje designér zcela sám nebo podle představy klienta. Jaké jsou ceny?

Covid-19 ovlivnil životy všech, dopad se nevyhnul ani designu a obecně kreativního průmyslu. Online komunikace se během pár měsíců stala hlavním způsobem, jak komunikovat se zákazníky, přáteli a klienty...

Grafik Antonín Páral: Kvalitní grafické práce vás odliší od konkurence.

Rozhovor o začátcích v grafice, doporučení a obecných informací týkající se grafického designu...