VLIV GRAFIKY
NA VÁŠ PRODEJ?

Založili jste firmu a chcete být lepší než konkurence, odlišit se od ní a získat si věrné zákazníky? Pokud už máte kvalitní výrobky, dobrý servis a obchodní strategii, nezapomeňte na grafiku. Dobrý grafický design je totiž nedílnou součástí prodejní strategie.  Ptáte se, proč je kvalitní design tak důležitý?

Stock Market
Abstract Pattern 9
Abstract Pattern 20

OBRÁZEK JE MNOHDY VÍCE NEŽ TISÍC SLOV

Lidé si jednodušeji zapamatují zajímavé logo či přitažlivý design, než popis produktu. Barvy, tvary, grafické prvky vytvářejí identitu firmy a odlišují vás od ostatních firem se stejným či podobným zbožím. Grafický design dokáže propojovat klienty se značkou a dává jim pocit sounáležitosti.

JEDNOTNÝ DESIGN VYJADŘUJE PROFESIONALITU

Hned na začátku by si každá firma měla vytvořit design manuál, ve kterém zkušený grafik nadefinuje jednotlivé grafické prvky, které bude firma používat nadále ve své komunikaci s potenciálními klienty či v marketingu. Základem je logo, které bude firmu doprovázet desetiletí a bude jeho hlavním symbolem přítomným ve všech marketingových materiálech a na produktech. Logo doplňují firemní barva a písmo. Výběr těchto prvků a jejich důsledné používání vytváří identitu značky a lidé si ji lehce zapamatují a dokážou si k ní budovat vztah. Firma bez kvalitního loga a jednotné komunikace může jen těžko budovat svoji značku a pro případné klienty zapadne mezi další stovky či tisíce bezejmenných firem.

Koho si najmout dle ceny pro tvorbu loga a dalších propagačních materiálů?

DESIGN JE INVESTICE, KTERÁ SE VÁM MNOHONÁSOBNĚ VRÁTÍ

Ačkoliv může grafický design na začátku vypadat jako velká investice, věřte tomu, že se vám mnohonásobně vrátí. Díky němu dokážete zaujmout mnohem více lidí, kteří si vás budou pamatovat, budou vás poznávat a doporučovat svým známým.

WEBDESIGN.jpg

Grafika na míru

Antonín Páral

Nabízím tvorbu firemní identity a tiskovin (vizitky, bannery, billboardy, hlavičkové papíry a další design)

untitled-10-zmensena_2.png
Confetti

1 konzultace ZDARMA!

ČTĚTE DÁLE: 

Jakou sílu má grafika v kombinaci s marketingem? Ať už jde o marketing v malé nebo velké firmě, tak grafický design je to, co byste rozhodně neměli zanedbat. Kvalita designu může dramaticky zlepšit účinnost vašeho webu, reklam nebo jiných propagačních materiálů. Přesto je význam profesionální grafiky často přehlížen, přestože má silnou korelaci s pozitivním povědomím o značce a prodejem.

Finance Chart